StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Winter Age - Stronghold Winter Age

Kiroyaku - 1 Kwiecień 10, 17:53

Huh czyli jak ja kocham tych ludzi.Jak się coś zaczęło to trzeba skończyć.
Fryzjer - 2 Kwiecień 10, 11:31

Heh, że mod nie powstanie, to raczej było wiadome od dłuższego czasu, ale nie spodziewałem się, że prace zakończą się tak szybko :( .
Jednak nie byłbym tak do końca pesymistycznie nastawiony :) . Marzec-maj to najgorszy okres w szkole. Może coś w wakacje ruszy? Proponuję cierpliwie czekać na jakiekolwiek ruchy ze strony Werta, który wydaje mi się, że nie podda się tak łatwo ;) .

Cóż mogę rzec? Wesołych Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim fanom Strongholda i nie zastanawiajcie się nad dodatkiem :) . Odejdźcie od monitorów na tych kilka dni ;]. Pozdrawiam!

Hunter - 2 Maj 10, 18:30

Pytanie co do kampanii:

Czy będzie taka jak w 1-ce?

Bardzo bym taką chciał...

Kokoju - 2 Maj 10, 20:07

Zapewne kampania w ogóle nie powstanie, bo mod nie powstanie, ale jeśli by tak się stało, to zapewne dałoby się zrobić tylko takie jak w SHC, czyli 4 po 5 misji.
sergio1212 - 8 Czerwiec 10, 14:12

Witam mam pytanie dalczego nie mozna dostac sie na oficjalna stronę moda?
co sie stalo?

jamesiorek - 14 Wrzesień 10, 19:43

Ciekaw jestem, jak będzie to wyglądać w trakcie grania o.

Myślę, że strona niedługo znów wstanie na nogi, oraz gra będzie niedługo :P

Podziwiam tych, którzy robią takie mody i ja jestem jak najbardziej za tym, żeby zmieniać gry...

Ja kiedyś dałem exe Twierdzy do Crusadera i tak samo exe Crusadera do Twierdzy - Dobre to było :D

Erek - 18 Wrzesień 10, 12:32

Czy wiadomo kiedy będzie ten mod?
przemusio - 18 Wrzesień 10, 14:33

Najprawdopodobniej nie będzie go w ogóle :?
Bordinio - 18 Wrzesień 10, 15:36

Prace nad modem najprawdopodobniej zostały zaprzestane. Pewnie znowu było tak, że ktoś źle ocenił trud pracy jaki trzeba włożyć w takie przedsięwzięcie.

// Temat zostaje zamknięty 18/09/2010. W razie wznowienia prac zostanie odblokowany.

P.S. Nie wiem dlaczego wcześniej nie zamknąłem...

P.P.S. W celu odblokowania tematu proszę zgłosić się do kogoś z administracji lub moderacji.

TEMPORARILY LOCKED


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group