StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Team stronghold.gry-online

Lord Smerf - 16 Listopad 09, 22:03
Temat postu: Team stronghold.gry-online
A więc. W temacie z propozycjami dla forum opisałem dokładnie o co chodzi, tutaj tylko tak z grubsza - zbieramy się i tworzymy mapy i kampanie, które prawdopodobnie zagoszczą na stronie. Podlegamy serwisowi stronghold.gry-online.pl, dzięki czemu więcej osób zagra w kampanie i strona będzie popularniejsza.

Zatem potrzebujemy zgranego teamu, a mianowicie:
-mapmakerów
-testerów
-historyków
Z tym, że oczywiście mapmaker może testować mapy, co zajmuje mniej czasu od tworzenia, a mamy rok szkolny. I kwestia historyków - potrzebujemy jednego, góra dwóch historyków, których rola nie będzie polegała na wpisaniu w Google hasła i podanie. Oczywiście najważniejsze jest zainteresowanie średniowieczem, a jak będzie jakiś specjalista od starożytności, to też dobrze, w końcu Krzyżowiec jest w klimacie podobnym do starożytnego.

Mapy tworzymy do Krzyżowca i Jedynki, ze wskazaniem na pierwszą z tych gier.

Skład:
a)Makerzy:
-Lord Smerf
-Kokoju
-chcę, żeby był Siwy :P
-Ponceriusz
-Marori
-Threeth
b)Testerzy:
-Przemas lr
-wojownik123
-MaxMacior
-Ponceriusz
c)Historycy:
-thompson

Threeth - 17 Listopad 09, 06:12

Mógłbym być makerem? Do 1 i albo cruska.
thompson - 17 Listopad 09, 08:24

Ja zgłaszam sie na historyka. Chociaż sam proponowałbym inny podział: nad każdą kampanią niech pracują 3 osoby - mapmaker, tester i historyk. I np jeżeli team bedzie liczyl 9 osob, bedziemy mogli robić 3 kampanie naraz. I kolorek na forum...
Marori - 17 Listopad 09, 13:14

Mapmakerem mógłbym być w Crusaderze ale kurcze narazie nie mam czasu :/ ...
ponceriusz - 17 Listopad 09, 15:23

Mogę być makerem lub testerem, raczej tym 1., chyba, że wolicie mnie dać na testera.
Lord Smerf - 17 Listopad 09, 15:33

thompson napisał/a:
Chociaż sam proponowałbym inny podział: nad każdą kampanią niech pracują 3 osoby - mapmaker, tester i historyk. I np jeżeli team bedzie liczyl 9 osob, bedziemy mogli robić 3 kampanie naraz. I kolorek na forum...

No cóż... Na razie trzeba zobaczyć, ile będzie osób i ile kto będzie miał czasu. ;-)

Przemas lr - 17 Listopad 09, 15:45

Ja bym chciał pomóc :P moge być testerem np. ???
Lord Smerf - 17 Listopad 09, 16:07

Jesteś zapisany. ;-) Wszyscy przed Tobą też. :D
olowek - 17 Listopad 09, 16:08

jak coś to mógłbym być mapmakerem ale nie do crusadera. Mam dużo wolnego czasu po szkole to będe szybko robił
Hunter - 17 Listopad 09, 16:24

Ja się zgłaszam na testera. Mam tylko prośbę , żeby mapy były zamieszczane na megaupload'dzie.
Lord Smerf - 17 Listopad 09, 17:12

Prawdopodobnie będą zamieszczane na stronie. ;-) Jak będą dobre, ale innych nie chcemy robić. :D
MaxMacior - 17 Listopad 09, 18:31

Ja zgłaszam się na testera. Bo w robieniu map nie jestem dobry.
Kokoju - 17 Listopad 09, 18:36

Osobiście proponowałbym kampanię o Aleksandrze Macedońskim. Jego żywot obfitował w rozmaite wydarzenia, często pokonywał znacznie większe armie przeciwników, więc i misje będą ciekawe. Ciekawe oblężenie Tyru, budowa Aleksandrii w Egipcie. I byśmy np. tak robili, że jak są misje podczas walk z Persami to dowodzim Europejczykami, a przy budowie wspomnianej wcześniej Aleksandrii dowodzilibyśmy Arabami. Dla ubarwienia dodanoby kilka buntów jego wojsk pod koniec (Bo z tego co pamiętam takowe były). Jedyny problem byłby z tym, że wydarzenia działy się przed naszą erą, ale jakoś to się rozwiąże. Co wy na to?
olowek - 17 Listopad 09, 18:51

Niezły pomysł!
ponceriusz - 17 Listopad 09, 20:11

Kokoju napisał/a:
Jedyny problem byłby z tym, że wydarzenia działy się przed naszą erą, ale jakoś to się rozwiąże. Co wy na to?


To właśnie bardzo duży problem, bo trudno do jego wojska dać odpowiedników z Twierdzy. Ale pomysł niezły.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group