StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Skąd dowiedziałeś się o forum

Przemas lr - 14 Listopad 09, 18:02
Temat postu: Skąd dowiedziałeś się o forum
Krótka piłka. Piszemy tutaj skąd dowiedzieliśmy się o forum gry Stronghold.

Ja dowiedziałem się poprzez wpisanie w google słowa "forum stronghold" :D

ponceriusz - 14 Listopad 09, 18:11

Ja w google wpisałem "Stronghold Crusader" i jako pierwszy z wyników zauważyłem "Oficjalna polska strona gier z serii Stronghold!". Pogrzebałem troche i znalazłem "Nowe Forum" (nie celowo).
MaxMacior - 14 Listopad 09, 18:22

Ps: Jak ktoś nierozumnie jednej litery niech nie czyta posta!

O oficjalnej stronie wiedziałem chyba już 3 lata (góra) temu. A opr forum? Około 2 tygodnie zed założeniem konta, bo chciałem się wymienić swoim doświadczeniem i znaleźć ludzi do gry multiplayer, a teaz nie mam czasu. Skapnąłem się o tym że tu jest forum od około 2 tygodnie przed założeniem konta.

Siwy - 14 Listopad 09, 19:38

Ja jestem ze starego forum ;) .
Lord Smerf - 14 Listopad 09, 20:02

Ja wpisałem w Google "strona o twierdzy" i znalazłem stronę. Dużo czytałem, później także forum(na starym forum nie byłem zarejestrowany). Potem przez jakiś czas nie grałem, a jak spojrzałem na stronghold.gry-online.pl ponownie, nowe forum istniało już od.... chyba kilku miesięcy. Zarejestrowałem się, trochę pisałem, ale parę miesięcy późnej znowu przerwałem grę. W końcu znowu zacząłem odwiedzać forum i już pisałem więcej. ;-)
T-Rex - 14 Listopad 09, 20:39

Ja od innego gracza, o starym forum nie wiedziałam i nie szukałam :-D
Kokoju - 14 Listopad 09, 21:06

Ja przypadkowo na stare forum wszedłem, nawet nie pamiętam, co było tego przyczyną. Uznałem, że to może być jedno z for, na których jestem z miesiąc a potem je opuszczam, ale cóż... Zostałem na dłużej. A potem zrobiono nowe forum, więc się zarejestrowałem.
Maciek - 20 Listopad 09, 14:05

Ja byłem na starym forum:P Kto mnie pamięta?
Wezyr - 21 Listopad 09, 13:26

Ja wpisywałem "stronghold forum" i coś się znalazło:p
Maciek - 9 Styczeń 10, 08:17

Ja wpisałem na Google "Kody do gry Stronghold Crusader" I jako pierwszy wynik Pokazało oficjalną stronę gier z serii Stronghold! Wszedłem tam i się zarejestrowałem na starym forum. Posiedziałem na nim tydzień i zostałem zbanowany:). Potem się zarejestrowałem na nowym forum:P
Piotrek - 9 Styczeń 10, 08:34

I na tym także grozi ci ban ;) .
Ja się dowiedziałem o forum przez mojego brata ;) .

tusilos - 9 Styczeń 10, 10:17

Ja ze 2 lata temu wpisałem stronghold crusader poradnik i mi wyszło stare forum 1.05 roku sobie czytałem a potem się zarejestrowałem jako sir stronghold.
Potem forum zamknęli a teraz jestem tu jako Tusilos.

Fryzjer - 15 Styczeń 10, 15:07

Ja wpisałem w googlach ,,stronghold" i wyświetlił się portal. Potem wszedłem na stare forum. Kiedy je zamknięto, zarestrowałem się tutaj.

Podsumowując: bezpośrednio na forum wpadłem poprzez portal strongholdnet, a pośrednio dzięki google ;].

jankes1124 - 15 Styczeń 10, 17:46

Ja odkryłem forum, jak szukałem w "google.pl" kodów do gry Stronghold...
Bordinio - 31 Styczeń 10, 14:40

Moja przygoda z forum zaczęła się kilka lat temu, kiedy na stałe podłączyłem się do internetu. Stronghold Crusader zrobił na mnie ogromne wrażenie i postanowiłem sprawdzić w sieci czy może inni ludzie też w to grają. Tak trafiłem na boarda [ stareee, ale świetne forum ] Panowała tam taka miła i przyjazna atmosfera, że postanowiłem tam zostać i popisać. Potem nastąpił okres wielkiej smuty kiedy okazało się, że forum zostanie skasowane. [ Problem z płatnościami ] Następnie przewijałem się po następcach starego boarda i tak jestem dzisiaj tutaj.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group