StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Offtopic - Wspomnienie gry - która to?

Nighte - 23 Październik 09, 18:29
Temat postu: Wspomnienie gry - która to?
Elo.

Dobra, zaczynamy.. Ok. 5 lat temu, jak jeszcze własnego kompa nie miałem i byłem brzdącem widziałem jak kuzyn gra w grę RPG.. Jakiś tydzien temu sobie to przypomniałem i zachciałem sobie pograć, bo pamiętam, że bardzo mi się podobała... Jestem praktycznie na 100% pewny, że to była Twierdza.. Z tym jednym problemem, że, dobrze pamiętam, kuzyn grając miał na mapie taki czarne pole poza murami i musiał dopiero ten kawałek odkryć... Miał ducha na jakimś budynku itd.. I teraz chodzi mi o to, czy jest możliwość, żeby mapa była do odkrywania bo ani w Twierdzy, ani w Krzyżowcu nie znalazłem takiej opcji.. Jeśli źle pamiętam to wyprowadźcie mnie z błędu :) .

Lord Smerf - 23 Październik 09, 18:38

Nie ma takiej możliwości.
Nighte - 23 Październik 09, 18:43

Więc... Co to może być za gra?
Kokoju - 23 Październik 09, 19:02

Nighte napisał/a:
kuzyn grając miał na mapie taki czarne pole poza murami i musiał dopiero ten kawałek odkryć...


Myślę, że chodzi Ci o smolne rowy, i to nie było do odkrycia. Funkcję smolbnych rowów można przeczytać gdzie indziej.

Nighte napisał/a:
Miał ducha na jakimś budynku itd..


To się dzieje w kampaniach historycznych gdy mamy Ołtarz. Myślę, że chodzi tu o Tyr, bo na południe od miasta były bagna i smolne rowy, i pewnie dobudowano Ołtarz.

Nighte - 23 Październik 09, 19:04

Haha.. Aż się rozesmiać musiałem :d. Aż taki mały nie byłem, żeby nie pamiętać, że to była czarna mapa po prostu, a nie smolne rowy :) .. Czyli nie wiadomo cóż to za gra? Kuzyna mógłbym spytać ale on już dwadzieścia pare lat ma i wątpie żeby pamiętał :D
ponceriusz - 25 Październik 09, 18:47

To napewno nie jest twierdza. Ja bym dał propozycje age of empires.
Marori - 25 Październik 09, 20:00

A może to był Tzar ?
MaxMacior - 26 Październik 09, 14:09

Nighte napisał/a:
Elo.

Dobra, zaczynamy.. Ok. 5 lat temu, jak jeszcze własnego kompa nie miałem i byłem brzdącem widziałem jak kuzyn gra w grę RPG.. Jakiś tydzien temu sobie to przypomniałem i zachciałem sobie pograć, bo pamiętam, że bardzo mi się podobała... Jestem praktycznie na 100% pewny, że to była Twierdza.. Z tym jednym problemem, że, dobrze pamiętam, kuzyn grając miał na mapie taki czarne pole poza murami i musiał dopiero ten kawałek odkryć... Miał ducha na jakimś budynku itd.. I teraz chodzi mi o to, czy jest możliwość, żeby mapa była do odkrywania bo ani w Twierdzy, ani w Krzyżowcu nie znalazłem takiej opcji.. Jeśli źle pamiętam to wyprowadźcie mnie z błędu :) .

Marori napisał/a:
A może to był Tzar ?


Marori ma rację. Ja sam jeszcze mam tą grę, ona ma chyba gdzieś 10-15 lat. Tam jest taka jednostka jak duch. Jeśli tak to obok lub wokół bo możemy zobaczyć jednostkę za budynek. Czy to nie przypadkiem coś takiego?

Moheromachia - 26 Październik 09, 17:28

Ohhh ja w tą grę też grałem. Bardzo fajna była :)
Nighte - 29 Październik 09, 21:12

A wiesz, to może być to.. Ale wydaje mi się jakby wtedy było to jakieś takie jakby z dalszej perspektywy...
MaxMacior - 30 Październik 09, 06:40

Nighte napisał/a:
A wiesz, to może być to.. Ale wydaje mi się jakby wtedy było to jakieś takie jakby z dalszej perspektywy...


Eee... Naciśnij na obrazek to zobaczysz większy. A może ten obrazek cię przekona:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group