StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 3 - Stronghold 3 - co byście chcieli?

Xzarn500 - 11 Styczeń 11, 15:06

No ja wiem, że jak by tak było, że przynosił by tylko 3 deski, to by było ciężko, ale ja podawałem tylko drugi przykład takiej symboliki, jak wyżej opisana.
krzysiu1505 - 11 Styczeń 11, 15:33

Zapomnieliście jeszcze dodać że zima być powinna
Xzarn500 - 11 Styczeń 11, 17:30

No powinna być zima w tej grze i żeby ona wpływała na różne czynniki takie jak plony, szybkość pracy, ilość zwierząt jaka jest itp.
Tay - 11 Styczeń 11, 17:54

krzysiu1505 napisał/a:
Zapomnieliście jeszcze dodać że zima być powinna


Nikt nic nie zapomniał. Każdy pisze co chce zobaczyć w SH 3. Ja bym chciał przede wszystkim żeby nie przesadzali z opcjami (w SH 2 czasem się gubiłem - za dużo tych zbieraczy gówien, szczurołapów itd.).

Lord Smerf - 11 Styczeń 11, 21:23

Tak, w SH2 było zdecydowanie za dużo opcji. Przy tym małe mapy i ograniczona liczba ludzi w zamku :arrow: czasem niezbyt przyjemna rozgrywka.

Swoją drogą powinni dopuścić istnienie większych map niż w poprzednich częściach, jak na razie mały rozmiar map był dla mnie dużym rozczarowaniem. Jak już jesteśmy przy mapach - przejrzysty edytor z uporządkowanymi opcjami(nie to, co w SH2 i SHL) - ta seria w dużej mierze utrzymuje się dzięki mapom tworzonym przez graczy.

ImpPoland - 13 Styczeń 11, 19:01

Napewno musi być wprowadzony spryt walki, nie jak w poprzednich walkach że kto ma większą armie to wygrywa, oczywiscie to już w jakiejś mierze było ale to nie było jeszcze to no i komputer musi nas czymś zaskoczyć ;p
Crux - 16 Styczeń 11, 20:22

Ciekawym pomysłem byłby rozwój indywidualnie każdego (!) żołnierza - wiecie, lepsza broń, doświadczenie, etc. Tylko, że pewnie gra by strasznie wolno chodziła, ale jakie urozmaicenie. A jeśli nie wszystkich, to przynajmniej rycerzy - trochę jak kapitanowie w H3:WoG. ;)
grotnik - 17 Styczeń 11, 11:41

Mam WoG 3.58F i ten system byłby nawet dobry.
Artok - 19 Luty 11, 13:12

-wolałbym grafikę 2 d ale racze mnie ma szans :-/
-żeby nie było elementów takich jak Lancelot czy inni fantastyczni rycerze; przez to gra robi się bardziej bajkowa
-po pokonaniu przeciwnika , zamek i pozostali przy życiu wojownicy przechodzili by na naszą stronę
- zmianę pory dnia i roku

KoKsiK - 26 Luty 11, 20:32

-formacje wojsk (nie musi ich byc duzo) np. mur z tarcz, klin, żłów itp.
-pory dnia, bez pór roku
-wiecej opcji niz w SH1 ale mnie niz w SH2
-napewno kampanie z fabułą
-wiecej jednostek i realizm

Pepe220198 - 27 Luty 11, 09:40

A mnie to się podoba, że będzie mgła wojny :D Będzie można rzucać płonące siano (?) żeby oświetlić teren przed zamkiem ! W nocy będzie można się skraadać ! Jak fajnie :D Mnie osobiście wystarczy większy limit wojsk ( 1000 to był chyba jakiś żart ) i większy limit populacji :P
Andrewe - 10 Marzec 11, 17:05

zgadzam sie z kolegą ale mogły by byc jeszcze jakieś statki i pory roku , ale nie pogardze tym co zrobią
Lordolis - 5 Kwiecień 11, 18:29

Ja myśle ze chciałbym zeby były nowe jednostki jak zwiadowca itd. i nie fantastyka tak samo jak w shl i zeby misje były różne np. nie tylko zabij wrogiego lorda tylko zdobądż ileś złota itd.
Duncan - 5 Kwiecień 11, 19:35

Hmm ja trochę nieobczajony w temacie :) będą w SH3 zwierzęta?
Jeśli nie to ja proponuję to :) .

ponceriusz - 5 Kwiecień 11, 20:36

Duncan napisał/a:
Hmm ja trochę nieobczajony w temacie będą w SH3 zwierzęta?
Jeśli nie to ja proponuję to .

Nie wiem czy grałeś w poprzednie części, ale tam w każdej były zwierzęta. W SH3 na 100% będzie tak samo.
Ta mgła wojny naprawdę zapowiada się więcej niż fenomenalnie. Z każdym wywiadem gra się wydaje coraz lepsza i rzeczywiście może być najlepszą z serii. Pozostaje mi tylko wierzyć, że wejdzie na mój stary śmierdzący komputer...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group