StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [mapa] Minas Tirith

olowek - 17 Luty 10, 15:13

Tak wszystko 16.02.2010

Threeth, niektórzy tak mają ;) . Gdybym na forum miał nick Arn_AFe nie byłoby kłopotów, a z resztą mam dość tej kłótni. Myślę, że potwierdziłem, że to moje mapy

Hunter - 17 Luty 10, 16:18

Dobra chłopacy. Dość offtopu.
Alexander I - 17 Luty 10, 16:22

No dobra ale jeszcze jedno pytanie: Tego screena dodawałeś o 3 w nocy???

Edit: To pytanie z czystej ciekawości

Odyn - 17 Luty 10, 16:22

Przepraszam, mój błąd. Zwracam honor.
To ja jestem powodem zamieszania i jeśli masz mieć do kogoś pretensje, to tylko do mnie.

Na forum zdarzały się już sytuacje, gdzie użytkownik przedstawiał nieswoją pracę i zbierał za nią pochwały. Gdyby mapa nie była podpisania innym nickiem, to pewnie by do tego nie doszło ;)
Tak właściwie czemu tam Arn_AFe, a tutaj ołówek?

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - screen pojawił się w temacie z pracami z edytora 15 Lutego 10 o godzinie 20:05. Dopiero 16 lutego został wstawiony na Stronghold Heaven.

olowek - 21 Luty 10, 19:33

Nic się nie stało Odyn, rozumiem twoje podejrzenia. To konto na heaven z nickiem Arn_AFe powstało po utworzeniu konta tutaj.

Oceniajcie!

W niedługim czasie postaram zrobić kampanię

ponceriusz - 26 Luty 10, 12:20

Całkiem fajne, dobrze robisz duże miasta widać. Nie znam się na Władcy Pierścieni, więc nie wiem, czy zrobiłeś tak jak na filmie/w książce było. ale chyba tak. Misji nie przeszedłem, bo zbyt trudna. Trochę nie wiadomo co tam trzeba zrobić, zmienić, żeby wygrać. A jak się nic prawie nie robi (tak jak ja), to się przegrywa. Końcowa ocena 9/10 .
Alexander I - 26 Luty 10, 14:04

ponceriusz
wystarczy zabrać zbrojnych i pikinierów za drugi mur i czekać aż się uwolni konnica. Z jazdom wycinamy każdego przeciwnika który nie wszedł za drugi mur i pilnujemy żeby nikt tam już nie wszedł bo tam konnica nie wejdzie.

Pozdrawiam Alexander I

Ps. przeszedłem to na poziomie trudnym

kolesgit - 27 Luty 10, 11:33

Świetna mapa. Daję 10/10 z racji tego, że jestem fanem Władcy Pierścieni.
oliwier - 8 Marzec 10, 13:19

Może byś zrobił Isengard ? Albo Helmowy Jar ? 10/10
olowek - 8 Marzec 10, 16:16

Może kiedyś Helmowy Jar, teraz nie mam czasu na robienie map ;)
Hunter - 27 Marzec 10, 19:25

Cóż , misji nie przeszedłem - b.trudna. Ale krajobraz ładnie sie prezentuje. 9/10
Kiroyaku - 13 Kwiecień 10, 13:26

Fajna nawet trudna ale na b.trudnym ledwo sie przebili przez 2warstwe 9/10
gign2 - 13 Kwiecień 10, 17:18

5/5 !! Bardzo dobrze sie gra i ciekawie zrobiona

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group