StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Pytania, problemy itd.

Przemas lr - 2 Kwiecień 09, 19:22
Temat postu: Pytania, problemy itd.
Jak masz jakiś kolwiek problem z grą, albo jakieś niewytłumaczenie pisz tutaj. Napewno ktoś Ci pomoże ;)
Maciek - 14 Kwiecień 09, 12:13

Ja ja! Miałęm angielską wersje Warchesta. Sciągnąłem spolszczenie ale do zwykłego Crusadera. Odpalam patrze na misje z Warchesta w skirmishu a tam kwestia skryby: "Mój pan informuje że towary które wysłałeś właśnie przybyły" a w opisie mapy: "mój pan idzie odpocząć. Musisz kontynuować walkę bez niego.". Dlatego proszę aby ktoś kto ma Warchesta wstawił tutaj plik .tex.
KIZIOR - 3 Maj 09, 17:43

Witam mam mały problem, kupiłem sobie strongh delux i na opakowaniu pisze, że vista obsługuje też grę , zainstalowałem i włączam, a tam włącza się początek "gra z polskiej klasyki" i się wyłącza. Znaczy w ogóle się nie włącza.

Ogólnie kocham tą gierkę, ale mam teraz viste i nie wiem co zrobić żeby w nią zagrać.

Proszę o szybka pomoc

A ja kocham poprawiać takie posty -.-
- Bordinio

bzc14 - 13 Czerwiec 09, 10:23

mam ten sam problem na viscie jak i na xp po instalacji deluks oraz krzyzowiec po kliknieciu na okno wyswietla sie tylko kolekcja klasyki..... i nic wiecej gra sie nie wlacza.prosze o pomoc
xSoNyx - 13 Czerwiec 09, 20:51

maciekolos napisał/a:
Ja ja! Miałęm angielską wersje Warchesta. Sciągnąłem spolszczenie ale do zwykłego Crusadera. Odpalam patrze na misje z Warchesta w skirmishu a tam kwestia skryby: "Mój pan informuje że towary które wysłałeś właśnie przybyły" a w opisie mapy: "mój pan idzie odpocząć. Musisz kontynuować walkę bez niego.". Dlatego proszę aby ktoś kto ma Warchesta wstawił tutaj plik .tex.


Jeżeli dzieje ci się tak to nie jest wina pliku .tex tylko po prostu plików AUDIO które podmieniłeś:P najlepiej przeinstaluj grę.


Co do tego że gra powinna chodzic na viscie to już tłumaczę na pudełku może i jest napisane:D że powinna chodzic ale musi byc to oryginalna gra ale nawet jak jest to i tak jest okolo 70% że nie pójdzie gdyż będzie brak zgodności.

Proponuje:
Wyjeb** to intro z flashem tam jest w glównym katalogu gry następnie spróbowac uruchomic grę jeżeli nie chodzi dalej to uruchomic trzeba plik główny przez który uruchamiacie grę w trybie zgodności z systemem XP ewentualnie z windowsem 98 i na bank powinno działac no ale jeżeli nie to pozostaje reklamacja:D xD

Pozdrawiam sonnY;)

loro120 - 30 Lipiec 09, 15:12

Witam mam problem w twierdzy wersji warchest Crusader kupiłem oryginalną grę kolekcja klasyki zainstalowałem i zacząłem grac kampanie doszedłem do ostatniej z czterech i włączam pierszą misje a tu się gra wyłącza zrobiłem już reinstal ale nic nie pomogło
Lord Smerf - 2 Sierpień 09, 13:11

Opisz problem jeszcze raz, ale zrozumiale. Nic nie da się zrozumieć.
DonKamillo - 2 Sierpień 09, 22:36

loro120 napisał/a:
Witam mam problem w twierdzy wersji warchest Crusader kupiłem oryginalną grę kolekcja klasyki zainstalowałem i zacząłem grac kampanie doszedłem do ostatniej z czterech i włączam pierszą misje a tu się gra wyłącza zrobiłem już reinstal ale nic nie pomogło


Bardzo dziwne. Sprawdz czy na pewno jest najnowszy patch.

nitrus - 2 Kwiecień 10, 16:25

Dzień i dobry ^^.
Mam do Was pytanko. Jest możliwosc, aby w warchescie grac w oknie?
Mam panoramiczny monitor i rozciągnięty obraz mi dokucza. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam :) .

T-Rex - 4 Kwiecień 10, 11:52

Z tego co wiem to rzekomo u niektórych działa "alt" und "enter" gdy jest włączona gra.
Poza tym D3DWindower dla gier w oknie.

nitrus - 5 Kwiecień 10, 11:26

D3D działa. Dzięki wielkie :)
Fryderyk - 3 Maj 10, 13:58

Witam:)

Mam oryginalną Twierdzę Warchest wersję 1.1 pl ... i w grze wieloosobowej w Krzyżowcu na czacie zamiast normalnych liter wyświetlają mi się jakieś "lllll". Na niektórych opisach do map też to jest...:(( Wie ktoś jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję za pomoc...

Xeno - 3 Maj 10, 14:06

Twój przeciwnik ma prawdopodobnie zwykłego crusadera i temu tak się dzieje. Taż tak miałem, ale teraz mam Kompatybilną wersję crusadera i mogę grać zarówno z warchest jak i zwykłym shc.
Fryderyk - 3 Maj 10, 17:28

Dzięki Xeno :)
...

Mam jeszcze jeden problem:

W czasie gry wieloosobowej co chwilę następuje zerwanie łącza i gra musi się kilka (a nawet kilkanaście) sekund wczytywać.. Nie raz nawet wychodzi mi z gry :( ... Dodam, że mam wystarczająco szybkie łącze i wyłączone zapory, nie wspomnę już o wyłączonym GG itp.

Pomoże mi ktoś??

Bordinio - 3 Maj 10, 20:01

Najczęstszym przypadkiem jest niezgodność wersji gier np. Ty masz 1.1, a ktoś inny 1.0 . Ewentualnie może ktoś po drugiej stronie ma wł. zabezpieczenia.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group