StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [mapa] w 30 minut

Maciek - 24 Lipiec 12, 16:50
Temat postu: [mapa] w 30 minut
Bardzo ciekawy filmik ukazujący człowieka który stworzył ( doskonałą wręcz ) mapę w 30 minut. Ciekawe ile on się musiał się tego uczyć? nie wierzę że od tak włączył edytor i tak szybko zrobił mapę. Poniżej link do filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=TFpQq_DRqFM
A tutaj sama mapa na Stronghold Heaven do pobrania:
http://stronghold.heaveng...php?fileid=7111

Co o tym myślicie?

Bzyk - 24 Lipiec 12, 17:41

Jest to możliwe w dwóch przypadkach:
1. Autor wiedział jaką mapę ma zrobić.
2. Nagły przypływ "weny".

Kupiec Hrupkuw - 24 Lipiec 12, 20:43

Ja bym niestety nie powiedział, że to doskonała wręcz mapa. Mimo wszystko w takim czasie to robi niezłe wrażenie.
Lutel - 24 Lipiec 12, 20:49

Pewnie miał plan wcześniej, ćwiczył, czy coś. Kupcu, nie jest doskonała wg. Ciebie? :o Po co ja się zapisywałem do konkursu, moja mapa nie dostanie chociażby punktu :p .
Kupiec Hrupkuw - 24 Lipiec 12, 23:56

Jest dobra, ale nie doskonała. Trochę brzydkie przejścia podłoża terenu, po za tym mała i w niektórych miejscach trochę kwadratowa, ale trzeba przyznać, że wykonanie tych ruin jest świetne.
Maciek - 25 Lipiec 12, 09:13

No dobra może przesadziłem z tą "doskonałością". Ale ogólnie ja bym takiej mapy w nawet we dwa dni nie zrobił a co dopiero w pół godziny ( Dokładnie to 33 minuty :P ).
Marori - 28 Lipiec 12, 13:16

Ja też robiłem mapy tego typu w ciągu dnia ;].
Siwy - 28 Lipiec 12, 13:56

Eee tam, lipna mapa. Ale co z tego, że zrobiona w 30 minut skoro kiepska. Ja nie czaję - czy naprawdę wszędzie trzeba się śpieszyć i podziwiać to, że ludzie robią coś w pośpiechu? Wcale nie mówię, że zrobiłbym lepszą w 30 minut, bo tak nie jest - nie lubię się śpieszyć to raz, a dwa, że tym bardziej podczas "tworzenia" - wolę coś robić długo, ale porządnie ;) .

Dobra, może mapa nie jest jakaś bardzo słaba, bo jest powiedzmy przeciętna. W każdym razie ruiny są do kitu. Pięć identycznych wież i mury zniszczone w takim samym stopniu. Lepiej ruiny robić katapultami, a nie mangonelami - ok, wiem, że koleś nie miał czasu i wolał mniej niszczące mangonele, żeby w tym czasie jak one działają robić mapę dalej, ale mówię tak ogólnie.

Nie ma się czym zachwycać moim zdaniem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group