StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [kampania] Władca Pierścieni

Sir Marciohan - 21 Styczeń 12, 12:02
Temat postu: [kampania] Władca Pierścieni
Witajcie. Stworzyłem mapkę Bitwa o Helmowy Jar. Jest to moja pierwsza mapka. Będzie ich więcej. Chciałbym, abyście mi podsuwali pomysły. Jakie bitwy można jeszcze zrobić itd. Zamieszczam mapkę na tej stronie. Linki: www.chomikuj.pl/marcio13174111 http://speedy.sh/ADfZw/Bitwa-o-Minas-Tirith.map

Mapki będą znajdować się w folderze: Twierdza - moje mapy

Bitwa o Helmowy Jar

Opis: Saruman atakuje Helmowy Jar. Musisz obronić tą twierdzę. Czekają na Ciebie 3 fale atakujących. Pierwsza to 100 ludzi w tym kusznicy i włócznicy. Druga to już 200 ludzi. Trzecia to 330 ludzi, a w tym wieże oblężnicze, drabiniarze, włócznicy i kusznicy. Jeśli dotrwasz do końca, to wygrasz. Na poziomie trudności: łatwy.

Czekam na ciekawe pomysły.

Nidor - 21 Styczeń 12, 22:23

Nie mam konta.Wystaw na innej stronie np. http://www.speedyshare.com/ (darmowe).
Sir Marciohan - 23 Styczeń 12, 01:05

chomikuj.pl umożliwia darmowe pobieranie bez konta plików, które nie przekraczają 1 mb, więc w czym problem?? No dobrze, wstawię, ale na chomikuj lepiej, bo wtedy pliki nie wygasną...
DonKamillo - 23 Styczeń 12, 14:52

Na innych serwerach też nie wygasną pod warunkiem, że będą ściągane i legalne.
np. Filesonic.

Sir Marciohan - 24 Styczeń 12, 13:15

To ocenicie mi mapkę ??
Siwy - 24 Styczeń 12, 13:39

Brak mi słów. To ma być Helmowy Jar? To w żadnym, najmniejszym stopniu nie przypomina twierdzy Rohirrimów... Mapa jest żałosna, kiepska, cienka, etc. Tzw. "krajobraz", czyli dziwne góry i porozrzucane skały na jednym z pagórków + kupy drzew, jest beznadziejny. Dawno nie widziałem równie kiepskiej mapy.

Zamiast czekać 3 dni i teraz dopytywać się czy ktoś oceni to coś, przysiadłbyś i zrobiłbyś porządną mapę, nad którą spędziłbyś chociaż kilka/kilkanaście dni. Pomijając, że w odprawie do misji piszesz nagle o Minas Tirith? Czy ja o czymś nie wiem?

Moja rada: zajrzyj na te mapy - http://stronghold.gry-onl...?id=mapy_graczy

A swoją drogą to zły dział.

Sir Marciohan - 24 Styczeń 12, 16:23

To moja "Pierwsza mapka" zrobiona na szybko. Chciałem zobaczyć jaka ona jest po prostu. Rzeczywiście, z Władcy Pierścieni to nie pamiętam jak wyglądały bitwy. Helmowy Jar myli mi się z Minas Tirith i już. Zacznę robić inne, własne mapy. Dział do zamnięcia

[ Dodano: 24 Styczeń 12, 17:28 ]
No tak, pomyliły mi się miejsca... Te drzewa, wzgórza itp. to jest krajobraz przed twierdzą Rohanu, a Helmowy Jar (albo Minas Tirith, myli mi sie) to nie miał specjalnego krajobrazu. Nie było drzew, tylko jedna skała, na której stał jakiś Uruk.

Siwy - 24 Styczeń 12, 16:59

A co ma piernik do wiatraka.

Pomijając, że nie wiem jak może się mylić Helmowy Jar z Minas Tirith, to i tak nie ma nic wspólnego z krajobrazem. Dalej, skoro mylą Ci się te dwie twierdze to może sprawdź najpierw, o której piszesz, a nie "(...) Helmowy Jar (albo Minas Tirith, myli mi sie) (...)" ... No koleś, ogarnij trochę.

"zrobiona na szybko" - dziękuję dobranoc. Chyba mi dłużej zeszło nad napisaniem tych postów niż Tobie nad zrobieniem mapy.

Sir Marciohan - 24 Styczeń 12, 19:16

Jak chcesz wiedzieć, to mapka była robiona o 01:23. Przez GG gadałem wtedy z kolegą i się pytałem o różne rzeczy. Projekt skończony o 3:21. Zanim wysłałem do sieci trzeba było jeszcze przejść więc 3:50. Więc w sumie projekt robiony przez mniej więcej 3 godziny. Miałem nadzieję, że ktoś uszanuje to, że nie przespałem nocy i że jeszcze jestem nie wyspany. Cały dzień szkicowałem zamki, oglądałem bitwę po 10 razy aż wryło mi się w pamięć i szkicowałem teren. Zajęło to strasznie dużo czasu. Mam gdzieś taką robotę...
Tay - 24 Styczeń 12, 19:29

Sir Marciohan, ja Ciebie kompletnie nie rozumiem... najpierw prosisz o ocenę, potem oburzasz się na Siwego za to że ocenił, mówisz, że Ci się zamki pomyliły, chociaż oglądałeś oblężenie 10 razy i zamek wrył Ci sięw pamięć? Oprócz tego co to ma do rzeczy, że robiłeś mapę w nocy i to byle jak?
Sir Marciohan - 24 Styczeń 12, 20:55

Dobra, zamknijcie ten temat, bo rzygać mi sie chce jak go czytam. Zrobię nową mapkę nie związaną z niczym i już. Dzięki za ocenę.
Siwy - 24 Styczeń 12, 20:59

Może trochę pokory, nie sądzisz? Mapa jest kiepska i tyle, nie widzę w niej żadnego dobrego punktu. Przepraszam, ale ode mnie nie usłyszysz pochlebstw, jeśli mapa na to nie zasługuje i uważam to za słuszne.
Sir Marciohan - 25 Styczeń 12, 11:30

Dzięki bardzo za "ocenę". W przyszłości będę się starał lepiej :) Możecie już tenat zamknąć
Elmo - 25 Styczeń 12, 11:43

DonKamillo napisał/a:
Na innych serwerach też nie wygasną pod warunkiem, że będą ściągane i legalne.
np. Filesonic.




PS.Filesonic zostało zablokowane :-|

chudy - 28 Styczeń 12, 19:09

Moja ocena: dziadostwo :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group