StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Crusader Mission Pack

Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 14:51
Temat postu: Crusader Mission Pack
Witam po dlugiej nie obecnosci bo zlamalem se prawa reke :/

Ale nie chodzi o to, chodzi czy podoba sie wam pomysl z paczka misji.

Bedzie 30 nowych misji. Od misji 1-15 -będzie- niszczenie zamkow, a od misji 16-30 obranianie zamkow. Czasami beda sojusznicy, czasami nie. Podoba sie pomysl? Pozniej dam nazwy misji, opis itd.


Musiałem poprawić posta. Stosuj przynajmniej kropki ! Niepotrzebnie wrzucasz wszystkie informacje do jednego zdania przez co traci ono poprawność. Temat przesuwam do Edytora bo to jest dział na to. Proszę popatrzeć na posty starszych użytkowników i starać się budować poprawne i schludne posty.
- Bordinio

Tay - 19 Wrzesień 11, 15:04

Strongholder123 napisał/a:
Ale nie chodzi o to, Chodzi czy podoba sie wam pomysl z paczka misji


Tak.

Strongholder123 napisał/a:
bedzie 30 nowych misji od misji 1-15 niszczenie zamkow od misji 16-30 obranianie zamkow czasami beda sojusznicy czasami nie podoba sie pomysl? pozniej dam nazwy misji opis itd.

Napisz w języku polskim, bo nie ogarniam. Użyj interpunkcji.

Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 15:13

Nie moge tak pisac bo mam tylko jedna reka sprawna.


[s] i [/s] Potrzebowałbym 2 ludzi do pomocy, kto sie pisze?

Nie zaczynamy zdania od i, a, ale itp. Jak nie możesz dobrze pisać przez rękę to może warto by było się zastanowić czy jest w ogóle sens.
- Bordinio

Tay - 19 Wrzesień 11, 15:16

Cytat:
nie moge tak pisac bo mam tylko jedna rekna sprawna


Ja też mam tylko jedną rękę sprawną, ale daję radę. Najwyżej odpal sobie ekranową. A interpunkcja to nie jest specjalny problem - po prostu wciskasz co jakiś czas jeden klawisz więcej.

Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 15:21

Udało się [s]umie[/s] ( albo umnie, albo umiem ) nacisnąć alt i następny klawisz :-)

Tay, a może byś pomógł w przygotowaniach moda?

Bordinio

Tay - 19 Wrzesień 11, 15:25

Nie mam czasu i mam niesprawną rękę. Poza tym to paczka map, czy mod? ;)
Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 15:45

eeeuuu! pomyłka za szybko pisałem :mrgreen: ja też mam rękę nie sprawną a już zrobiłem jedną mapę do paczki
Rahnen - 19 Wrzesień 11, 16:47

Ale nie lepiej zrobić kampanię niż map pack? A tak w ogóle to wklej minimapę pierwszej mapy.
Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 17:05

ok a oto ona
Tay - 19 Wrzesień 11, 17:34

No cóż... nie sądzę, że znajdziesz pomocników, choć kto wie... Mapa jest zrobiona w 5 min, nazwa mapy też niezbyt wymyślna.
Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 17:41

Uwaga oficialna strona Crusader Mission Pack !


jest tam download 1 misji!


http://crusadermissionpack.bnx.pl/news.php


jak chcecie pomóc to sie zarejestrujcie :D

Rahnen - 19 Wrzesień 11, 17:46

Ok mapa 1/10, całkowity brak krajobrazu (nie mówię już o oazach) Wartało by chociaż przyozdobić krzakami, kaktusami, drzewkami oliwnymi, różnego rodzaju podłoża (pustynię, kamyki ale gdzieniegdzie i z umiarem). Wzorcuj się na mapach z dobrą opinią, chociaż by na tym forum lub poprostu na mapach Firefly Studios (najlepiej na mapach w trybie krajobrazu) Przeczytaj poradnik do robienia map by Kokoju, znajduję się na tym forum.

Co do zamku hmm... nie widzę wież a wieże to podstawa, musisz postawić kilka wież. Jeżeli chodzi o nazwę, jest wg. mnie chamska, są różne nazwy, wg. mnie powyższą mapę najlepiej nazwać "Oblężenie (nazwa zamku lub miasta)"

Strongholder123 - 19 Wrzesień 11, 17:51

dobra stronger poprawie mapke

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group