StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - [problem techniczny] Edytowanie standardowych map

Hawk - 15 Sierpień 10, 15:42
Temat postu: [problem techniczny] Edytowanie standardowych map
Siema gram w twierdza juz parę lat po wydaniu warchesta zacząłem grac . Jak robie mapki wszystko jest ok ale chcialem spytac czy moge przerobic standardowa mape .
np. mapa Rzeka chcialbym wiecej rzeczy dodac albo Oko byka ("w dziesiatke" w warchescie) chcialbym zrobic przejscie przez rzeke na samej gorze mapy
bo zawsze osoba (komputer) ktury tam ma siedzibe robi po drugiej stronie rzeki farmy i musi przejsc przez pol mapy zeby sie tam dostac .

I pytam sie was czy da sie jakos je przerobic . Glownie oto chodzi zeby skopiowac mape na zapis ktury moge odtworzyc w edytorze

z gory dzieki pozdro Hawk

Siwy - 16 Sierpień 10, 19:38

Zaznacz mapę, którą chcesz przerobić -> kopiuj -> wklej -> pojawia się Kopia: nazwa_mapy -> Edytujesz to, wywalasz oryginalną, kasujesz Kopia:_ -> gotowe. Chyba tak to sie robiło :P .
Hawk - 17 Sierpień 10, 13:36

Nie działa , próbowałem też zapisać na save który dało się odtworzyć w edytorze ale po zapisaniu The Bulls Eye.map na save nie dało się później jej odpalić ;(
przemusio - 17 Sierpień 10, 13:56

Bodajże był jakiś programik na Heaven. Nie do końca pamiętam jaki ...
Bordinio - 17 Sierpień 10, 18:26

Może Crusader map tools ? Odblokowuje mapy i dzięki temu można w nich grzebać.
Janek - 29 Sierpień 10, 17:14

Hehe ten sam problem co ja miałem. Tyle że Crusader map tols po jego instalacji wyskakiwał mi błąd z którym nie mogłem sobie poradzić i program się wyłączał a co było tego przyczyną nie wiem. Ja bym polecił ci program który polecił mi Bordinio czyli Mapunlocker :) z nim dałem rade :) o to link :) http://gamedata.box.sk/_c...ocker_v120k.zip

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group