StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Gry i rozrywka - Empire Earth 3

Crixu206 - 5 Czerwiec 10, 19:42
Temat postu: Empire Earth 3



Otóż mam nadzieje że ktoś grał w tą grę , i moje pytanie wiąże się z tym czy zmiany z części II na III wam się podobają.


Mi osobiście III część nie przypadła w ogóle do gustu grafika wydaje mi się zbyt kolorowa , dziwnie wyglądające jednostki tylko 3 frakcje i ogólnie jakoś dziwnie się w to gra , II poświęciłem dużo czasu a III to raczej przeżytek i w ogóle nie pasuje do sagi.

Czekam na wasze odpowiedzi :P

HaeL - 20 Lipiec 10, 10:28

Tak, ja mam! Jestem wiernym fanem Sierry a tym bardziej EE.
Otóż: jedynka była super, dwójka może być... trójka - porażka. No to jest proszę państwa zupełnie inna gra, polegająca raczej na ustawianiu setek taktyk bez żadnej przyjemności "władcy świata".
Te 3 frakcje mnie dobiły, w dwójce było ich ponad 12 (chińczycy, hindusy i takie tam), co czyni grę... mało atrakcyjną.

Czy mnie się podoba zmiana stylu II na III? Otóż nie. Nawet bardzo nie. Jeśli ktoś chce pograć w dobrą strategię, niech kupi EE2 i Age of Empires 3 (bo ta trójka w przeciwieństwie do EE3 jest boska:).

Kokoju - 9 Sierpień 10, 20:17

Ja tam nie znoszę zarówno II jak i III części. Ubóstwiam jedynkę, gdyż nie była zbyt skomplikowana, i ogółem, fajnie się w nią grało. Jedyne co przeszkadzało to zrypanie kampanii futurystycznych - w podstawowej części gra wywalała na pulpit w połowie czwartej misji Rosjan, a w dodatku "Sztuka Podboju" gra psuła się po włączeniu trzeciej misji Azjatów, przez co nie pograłem sobie zbyt futurystycznymi epokami.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group