StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Zamki

Alexander I - 29 Maj 10, 10:04
Temat postu: Zamki
Czy da się zrobić zamek którym będziemy grali bez siedziby i lorda??? wiem wiem dać się da ale czy będziemy mogli nim sterować???
olowek - 29 Maj 10, 10:05

Bez siedziby się chyba nie da ale bez lorda tak, ale wtedy wrogie wojska nie atakują, tak samo jeśli nie ma siedziby
Hunter - 29 Maj 10, 10:23

olowek napisał/a:
Bez siedziby się chyba nie da ale bez lorda tak, ale wtedy wrogie wojska nie atakują, tak samo jeśli nie ma siedziby


jak sie nie ma lorda to atakują, ale po zajęciu siedziby wokoł niej krążą (oczyszczą ją oprzedtem z obrońców

Threeth - 29 Maj 10, 10:26

Jeśli nie ma lorda, to wróg zaatakuje zamek i da się normalnie nim sterować(wiem to na 100%, wiele razy już tak robiłem).

Edit
Jak pisałem tego posta to Wojownik napisał.

olowek - 29 Maj 10, 10:27

Wtedy daje się w warunek wszystkie twoje wosjka zabite, lub wszyscy ludzie odeszli
Alexander I - 29 Maj 10, 10:37

tak ale czy da się bez siedziby
ponceriusz - 29 Maj 10, 10:51

Możesz zamek bez siedziby, ale wtedy chyba inwazje nie działają, zresztą sam sprawdź.

Jak to zrobić: stawiasz siedzibę, na niej lorda, robisz jakiegoś wrogiego włócznika poza siedzibą, każesz lordowi atakować i jak będzie poza siedzibą, bierzesz gumkę i usuwasz siedzibę.

olowek - 29 Maj 10, 10:53

Jeśli nie ma siedziby inwazje nie działają. Jak by działały, w edytorze można by było robić wspaniałe bitwy oczywiście bez siedziby
Alexander I - 29 Maj 10, 11:02

ok. Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie czy da się zrobić drewniany chodnik??? Bo zrobiłem kładkę i zacząłem obniżać kładkę po zapisaniu i wczytaniu ponownym kładki nie było. :cry: :cry: :cry: Ktoś wie czemu???
ponceriusz - 29 Maj 10, 11:05

Niestety nie da się. Mi by się to bardzo przydało, nawet w konkursie chciałem coś takiego, ale niestety.
Alexander I - 29 Maj 10, 11:09

no ja też chciałem zrobić drewniane chodniki a to jak się przygotowywałem i testowałem wszystkie rozwiązania bum chodnik znikł
przemusio - 29 Maj 10, 12:37

Nom, ja chciałem walnąć tak w statku, (na mapie Port Północny) i PUF ~! ni ma :(

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group