StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [mapa] WinterWolf

przemusio - 17 Maj 10, 20:11
Temat postu: [mapa] WinterWolf
WinterWolf




Wilk, wraz z całą armią próbuje dostać się na południe kraju. Jedyną przeszkodą jest twój zamek, który strzeże mostu na (wymyślone:) rzece Drach. Jednak na nieszczęście wysłał on gońca i masz szansę być zaatakowanym również z południa. Wilk będzie atakował co zimę.
_________________________Módl się i pracuj, z wyrazami współczucia - Sir Leres


Cele :
- Przeżyj trzy zimy pełne wilków

Podpowiedzi :
- wykorzystaj baszty, aby umieścić na nich balisty i mangonele

I voila : http://www.speedyshare.com/files/22737943/ww.zip

Threeth - 17 Maj 10, 21:45

Póki co ocenie krajobraz, gdyż nie mam siły dzisiaj grać. Jak na 2nd mapę prezentuję się bardzo ładnie, ale mam kilka uwag:
1. Staraj się nie używać funkcji ,,wzgórze" i ,,góra", zwykle nie prezentują się zbyt ładnie. Lepiej jest zrobić wzniesienia ręcznie.
2. Nie rób rzędów budynków.
3. Bagna w górnej części mapy nie prezentują się ładnie(nie pasują do reszty)

I plus za most, Szczerze mówiąc mnie by się nie chciało robić czegoś takiego.
Ogólnie jak na drugą mapę w twoim wykonaniu to spisuję się na 7/10.
Najprawdopodobniej jutro dodam ocenę za grywalność.

przemusio - 31 Maj 10, 20:28

Cytat:
Wysłany: 17 Maj 10, 21:45

Threeth napisał/a:
Najprawdopodobniej jutro dodam ocenę za grywalność.


Yhy ... Fajnie by było jak byś ocenił albo kto inny, bo tak tkwi ten temat ;/

Hunter - 1 Czerwiec 10, 07:16

Ledwo na Heaven jest 1/4 strony postów średnio na temat z mapą, więc tu się nie dziw że małe zainteresowanie ;)
olowek - 1 Czerwiec 10, 12:59

Odśwież link to pobiorę i ocenię. Tylko nie zapomnij spakować w zipa. Aj na heaven wystawiłem mapę z pół roku temu i do dzisiaj żadnego komenta :D
przemusio - 1 Czerwiec 10, 14:24

Odświeżone :)
olowek - 1 Czerwiec 10, 15:16

Do krajobrazu nie mam zastrzeżeń, jest dobry, po kilku lub kilkunastu mapach dojdziesz do wprawy i zaczniesz robić jeszcze lepszy krajobraz.

Rozgrywka w tej mapie jest najgorsza. Na początku wojska wroga są złożone głównie z kuszników i łuczników, jest ich bardzo dużo, bo inwazje przychodzą co miesiąc, a na mapie nie mieszczą się wojownicy i pałkarze, których ustawiłeś w inwazjach. Strzelcy po chwili dochodzą do murów, wybijają wszystkich moich łuczników i kuszników po czym zabijają króla. Mogłeś dać inwazje np. co 8 miesięcy a nie co jeden.

W następnych mapach popracuj nad rozgrywką, i przetestuj dobrze mapę zanim ją wystawisz 5/10

przemusio - 1 Czerwiec 10, 15:33

Fajno, dzięki. Teraz i tak robię mapę konkursową. :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group