StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Kilka pytań

yankee90210 - 26 Kwiecień 10, 11:39
Temat postu: Kilka pytań
Mam parę pytań:
1Co to jest ha?(często widuje to na forum)
2Czy koksowniki dodają łucznikom jakąś premię do obrażeń?
3Co się bardziej opłaca ser czy jabłka?
Proszę o odpowiedź.

ponceriusz - 26 Kwiecień 10, 12:45

1 Łucznicy konni (horse archers)
2 Nie
3 To już bardziej subiektywne, ja robię mieszankę tego i tego. Jabłka szybko produkują, a z farm sera można wziąć krowy na zbroje. Oczywiście jest też dużo bardziej opłacalny chleb.

T-Rex - 26 Kwiecień 10, 15:58

3. Ser się nie opłaca, drożej, wolniej , niby są te zbroje z tego, ale za to nie ma jedzenia jak krowy zabraknie. Ja ser odradzam.
gign2 - 26 Kwiecień 10, 17:27

to oczywiste ze ser jest nie oplacalny , wystarczy postawic max 2 , 3 na produkcje zbroii , mozna postawic wiecej w celu strzelania nimi z Trebuszy itp ale i tak jak up najoplacalniejszy jest chleb ;)
Marori - 26 Kwiecień 10, 19:14

Cytat:
To oczywiste ze ser jest nie oplacalny
ale za to smaczny :mrgreen:
Przemas lr - 26 Kwiecień 10, 20:57

Najlepiej mieć same jablka, szybko się robia i dlugo znikaja
Lord Smerf - 26 Kwiecień 10, 21:08

Eeee... Długo znikają? Z tego, co wiem, żywność w Twierdzy jest konsumowana w tym samym tempie(ewentualne odchylenia w stylu - czegoś jest mniej -> szybciej znika), a jej typy nie mają tu dużo do rzeczy...
Kamil - 26 Kwiecień 10, 22:08

Gdy mamy mało miejsca stawiamy farmy pszenicy , zaś gdy dużo sady jabłoni.
Xeno - 26 Kwiecień 10, 23:12

Produkcja chlebka na początku dużo kosztuje, ale to jest najszybszy sposób na zapełnienie spichlerza.
yankee90210 - 14 Maj 10, 13:29

Mam takie pytanie:Czy w misji 48 w szlaku krzyżowca nie można wybudować niektórych budynków?Nie chodzi mi o chatkę myśliwską ale np o katedrę,bo słyszałem o tym a nie doszedłem do tej misji.
gign2 - 14 Maj 10, 13:50

tak to prawda, bo misja rozgrywa sie na mapie Demo Krzyzowca a tam nie mozna niektorych rzeczy zbudowac, ale w markecie wszystko mozesz kupic i kazda jednostke szkolic (oprocz mnichow) nie mozesz budowac miedzy innymi Warsztat Łuczniczy, Garbarski , Katerdy , studni , niskich murow, wiezy tych za 15 , 10 i 40 kamienia, nie ma browara chyba nawet :P o ile sie nie myle jest to misja Hades ;)
yankee90210 - 15 Lipiec 10, 22:04

Jak to jest?Nizar czy nazir ,bo napisane jest nizar a skryba mówi "Wiadomość od Nazira"
Bordinio - 16 Lipiec 10, 15:19

Na mój gust Nizar to spolszczenie jego imienia. Nazir raczej jest od anglojęzycznej wersji. Nie wiem po co mieliby zmieniać, ale może tak było. Oczywiście może to być błąd twórców lub taka odmiana ( w co wątpię ).

To tak na mój gust, ale myślę, że nikt Ci więcej nie powie ;)

Schadow - 20 Lipiec 10, 16:45

Gustuję w chlebie zwykle wystarczają 3 farmy, 1 młyn, 8 piekarni gdy farmy i młyn są blisko składu, oraz gdy piekarnie są blisko składu i spichlerza.
HaeL - 20 Lipiec 10, 17:13

Ja odwrotnie: 8 farm, 3 młyny i 5-6 piekarni. :-)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group