StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - [mapa] Kel-Mount

kolesgit - 20 Marzec 10, 19:09
Temat postu: [mapa] Kel-Mount
Witam. Przedstawiam wam moją nową mapę do S1, która nosi nazwę Kel-Mount. Jest to zmyślone przeze mnie miasto. Zamek w Kel-Mount uchodzi za zamek nie do zdobycia, lecz Wilk razem ze swoimi sprzymierzeńcami skupił całe swoje siły, żebyś raz na zawsze nie sprawiał mu kłopotów. Twoim celem jest odparcie ogromnej ilości wojsk Wilka.

Mapka może nie uchodzi za nadzwyczaj piękną, bo robiłem ją z nudów, na szybko i dla przyjemności.

Screen z mapki:



Link:

Kel-Mount

Proszę o szczere wypowiedzi, liczę na zarówno pochwały jak i krytykę :)

Szeryf99 - 20 Marzec 10, 20:41

Misja banalna nawet na najtrudniejszym (3/10)
Jak widzę krajobraz to ... (pożyczy mi ktoś torebkę niedobrze mi )
Staraj się robić lepszy krajobraz to tyle!

5/10

kolesgit - 20 Marzec 10, 21:33

Szeryf nie chce cię obrażać czy coś, ale przypomnij sobie jakie ty dosyć nie dawno wrzucałeś tu mapki? Jeszcze miesiąc temu czy dwa wiekszość twoich mapek było "kwadratowych", nikt ci nie pisał takich tekstów: "Jak widzę krajobraz to ... (pożyczy mi ktoś torebkę niedobrze mi ) " Jak napisałem mapke robiłem dla zabawy i na szybko, więc nie angażowałem się w krajobraz.

Lepiej pomyśl dwa razy nim zaczniesz wypisywać takie teksty.. Hmm a może się mścisz za to, że kiedyś inni wyśmiewali twoje mapy? :P Teraz gdy się nauczyłeś robić to już jesteś "gośc".

Szeryf99 - 20 Marzec 10, 22:01

Nie obrażaj się nie chciałem tego tak zinterpretować chodzi oto ,że masz talent do mapek tylko ,że jest trochę zatracony. Rozumiem to ,że nie chciało ci się robić ładnego krajobrazu ,ale jest on potrzebny dla ładnych ocen. Ja mapy nauczyłem się robić dzięki temu ,że miałem chęć się zemścić i udowodnić jaki jestem świetny. Myślałem ,że tak to odbierzesz ,ale było minęło. Powodzenia w następnych mapach. Mógłbyś dac im wieże oblężnicze i trebusze,co podniosłoby adrenalinkę. To tyle. Pozdro ;-)
kolesgit - 21 Marzec 10, 07:54

Co do wież i machin. Dałem je w inwazjach, ale nie wiem czemu w rozgrywce się nie pojawiły, wojsk też miało być więcej, ale cóż. Wnet postaram się zrobić coś o wiele lepszego
Alexander I - 22 Marzec 10, 13:55

kolesgit napisał/a:
Co do wież i machin. Dałem je w inwazjach, ale nie wiem czemu w rozgrywce się nie pojawiły, wojsk też miało być więcej, ale cóż. Wnet postaram się zrobić coś o wiele lepszego


a dałeś inżynierów???

kolesgit - 22 Marzec 10, 16:27

Tak, pewnie ustawiłem zbyt wiele wojsk w inwazjach.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group