StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold 2 - Jaka jest najtrudniejsza misja w kampani

Damcio95 - 24 Grudzień 08, 08:03
Temat postu: Jaka jest najtrudniejsza misja w kampani
W tym temacie chciał bym podyskutowac na temat najtrudniejszych misji w Stronghold 2 Deluxe

[ Dodano: 2008-12-24, 18:26 ]
Jak dla mnie Ścieżka wojny kampania rozdział 11

Przemas lr - 26 Grudzień 08, 10:04

Rozdział 11. Miałem małe problemy z odeprzenia ataków Williama, lecz później się dobrze rozbudowałem i się broniłem...
A najłatwiejszą jest oczywiście 1 :D

Damcio95 - 26 Grudzień 08, 15:48

Ja jej nie przeszedłem wcale.

Nie przeszedłem... Brzydki post. ;)
- Warlike

All Filippo - 26 Grudzień 08, 18:05

Cytat:
niepszeszlem

...
Nie przeszedłem jak coś. ;)
Rozdział 11 był chyba najtrudniejszy więcej kłopotów nie miałem.

serav - 14 Styczeń 09, 14:52

Ktoś może mi podpowie jak przejść misję w której mam zgromadzić zapasy na Turniej ? Zawsze brakuje mi czasu a zasoby bardzo wolno napływają mimo wyłączenia wydawania w Kuchni ...
Kokoju - 14 Styczeń 09, 14:59

ja zacząłem od początku grę, od chyba 4 misjii zbierałem zasoby w tym ''spalonym'' (jakoś palisady ocalały) zamku. A najtrudniejsza misja to ta z opactwem(obrona jego). 11 misja jest łatwa - kasujemy mury oprócz tych od strony ataków Williama, tworzymy długi ur od krańca mapy do rzeki, i stajnię. Potem wystarczy lordem wejść na konia i zniszczyćWilliamowi obozy z machinami. Łatwizna. Można też zdobyć wioskę williama na północy po zabiciu bandziorów
Kita - 22 Styczeń 09, 01:15

Zależy jaką ścieżkę się obierze :] Przy ścierze dobra, nie miałem większych problemów z przejściem misji, choć gdy swego czasu spróbowałem ściężkę zła, to klasztoru w ogóle nie zdobyłem ^^

Jednak by nie było offtopu, najtrudniejsza to chyba atak na Olafa, bo te balisty od samego początku stzelają i mogą dupnąć nam kilka fajnych jednostek (wiadomo, cheat z wstrzeleniem w lat itp. :P )

Przemas lr - 22 Styczeń 09, 12:25

Przeszedłem całą 3x razy. Najtrudniejszą była zabicie Williama, ponieważ cały czas mnie atakował a ja nienadążałem się bronić.
Vagiri0 - 27 Styczeń 09, 15:41

#UP

Akurat ta misja była dla mnie najprzyjemniejsza :P stawiałeś 2 wieże od strony od której atakuje cie William, otaczasz je murem żeby nie weszli dajesz tam tylko kuszników i łuczników i jest cacy.Ja dałem jeszcze na górkę(po lewej stronie) 3 katapulty żeby automatycznie niszczyły jego... no to coś w czym się robi katapulty itp. =] 2 balisty i było pozamiatane ^^

#Topic

Moim zdaniem najtrudniejszą misją była kiedy musieliśmy zabić Lady Serene gdy walczyliśmy u boku Barcleya. Porypana misja =_=

Kokoju - 7 Luty 09, 21:16

Obie misje łatwe. Najpierw głupia Syrena :p
wszystkimi poza pikinierami i knechtami oraz drabiniarzami idziesz na wschód i biegasz wzdłóż muru. Serena wywala bale, a drabiny na mury. Potem kklikasz cały czas na zamek Sereny, by unikać walk po drodze.

William
Kasujesz wszystkie mury oprócz tego od strony Williama, i dobudowujesz mur do ściany. Wtedy masz mur od rzeki do konca mapy. Potem kupujesz stajnie, lorda na koń. Rozwalasz lordem obozy i katapulty, jak koń jest słaby maszerujesz do zamku, czekasz pod murem. I walczysz z wrogimi wojami. Potem bierzesz kolejnego konia ze stajni, maszerujesz na wroga aż koń nie będzie ledwo dyszał, pod mur itp, oczywiście się rozbudowując. Potem robisz samych kuszników i łuczników i stawiasz ich na wieży. Potem robisz rycerzy na koniach. Masakrujesz wroga konnymi robiąc ten sam numer jak z lordem. Potem kupujesz katapulty i balisty i marsz na wieś do podbicia. Potem budujemy domy barykadując miejsce, gdzie ma przyjść Byk. Potem to już tworzymy armię strzelców i konnych, i bronimy wioski z Bykiem, by nie dostała się w ręce wroga, bo Byk zniszczychatki. Z dużą armią ''uwalniamy'' Byka i z jego pomocą zabijamy Williama
+3 porady
Podczas gry warto leczyć lorda
Za miastem Williama jest miejsce, w którym można zbudować obóz z katapultami
Warto pokonać bandytów na północy i zdobyć wioskę

sir Ryszard - 23 Czerwiec 09, 14:46

Dla mnie najtrudniejsza 11 misja w ścieżce wojny ile ja się tam umęczyłem aż łezka leci

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group