StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Stronghold Crusader, Warchest i Extreme - Nagłe podniesienie popularności?

Piter559 - 7 Luty 10, 08:55
Temat postu: Nagłe podniesienie popularności?
Walczyłem sobie właśnie z Nizarem, Wilkiem i Marszałkiem na mapie "Patrol Graniczny". Zniszczyłem Marszałka, zacząłem niszczyć Nizara, zniszczyłem mu prawie całe wojsko konnymi łucznikami (prawie bo assasyni przeżyli), przygotowałem oddział niewolników do odkopania fosy i podpalenia jego zamku (takie moje sadystyczne zapędy). Przekopałem, podpaliłem i patrzę... Nizar nie ma żarcia, wszystkie budynki poniszczone, populacja 30 i nagle patrzę populacja z 30 skoczyła na 70. To bug czy co? Czy istnieje sposób na takie nagłe podniesienie popularności? Dodam, że Nizar niczego nowego nie zbudował, a kasy też już nie miał...
ponceriusz - 7 Luty 10, 13:16

Popularność się nagle podnosi, jak wszyscy ludzie odejdą (nie tylko chłopi, ale też pracownicy). Czasami musi w tym pomóc wróg, bo zazwyczaj zostaje w zamku jakieś 4 ludzi, którzy nigdy nie odchodzą, nawet jak masz popularność na 0 , więc po prostu zabiłeś nizarowi tych 4 ostatnich ludzi.
ImpPoland - 4 Marzec 10, 18:37

Według mnie to nie jest bug, ale w multiplayer to nie działa ^^
DarnokOk - 24 Czerwiec 10, 13:14

Heh a ja kiedyś jak rozwalałem nizara to mi się nudziło i zamiast zabić lorda to biłem jego poddanych zabiłem mu czterech ostatnich i... zrobiło mi się to samo co @Piterowi :roll:
Mixer - 26 Czerwiec 10, 21:32

Bo to jest tak żeby mógł dalej "grać" nawet jak ma zero populacji i kasy. Zabijając tych 4 paraliżujemy wroga tak że nie może nic zrobić. Dlatego jest ten przyrost populacji - aby miał szansę się odbudować :] Tak mi się wydaje ;D
DarnokOk - 30 Czerwiec 10, 16:38

Heh tylko tym paraliżujemy wroga bo wróg nie jest takim sadysta i od razu zabija gracza a nie poddanych xD
Gumbas1994 - 19 Sierpień 10, 14:45

no też mam taki BUG nie miał kasy nic żadnego zamku czy domku a populacja mu rosła
yankee90210 - 19 Sierpień 10, 14:52

To nie jest bug
Krzychu - 21 Sierpień 10, 20:46

Tak, to nie jest bug, ale pamiętam, jak grałem z kolegą na multiplayer i miałem popularność na 0 wszyscy chłopi odeszli, a zostało tych owych 4, i wtedy nagle popularność skoczyła mi na 90. Nie wiedziałem czy to bug czy nie w każdym razie pomógł mi wygrać ;]
Bordinio - 22 Sierpień 10, 10:20

To nie jest bug, a jedynie inteligentne wyjście twórców. Jak mielibyśmy się odbudować całkowicie pogrążeni ? Skok popularności pozwala na dalszą grę i daje możliwość powrotu do potęgi. Dzięki temu wydająca się porażka nie musi się równać prawdziwej porażce. Oczywiście, niektórym i tak nie pomoże bo ci, którzy nie potrafią tego wykorzystać i tak przegrają.
DonKamillo - 22 Sierpień 10, 16:01

To jest normalne, nie jest to jedyna pomoc twórców gry dla botów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group